Whatsapp üzerinden mesaj göndermek için tıklayınız

Web Sitesi Çözümleri

Web siteniz yok mu? Ya da web siteniz beklentilerinizi karşılamıyor mu? O zaman doğru adrestesiniz

Pluto Medya olarak, beklentilerinize en uygun web sitesi çözümünü sunuyoruz. Kendi bünyemizde geliştirdiğimiz tescilli SiteKlik Site İçerik Yönetim Sistemi sayesinde, siteniz yayına girdikten sonra dilediğiniz zaman sitenize ait içerikleri kolayca güncelleyebilirsiniz.

Birlikte çalıştığımız müşterilerimizin soru, sorun, istek ve şikayetlerini çözmek bizim için 1. öncelik, müşterilerimize verdiğimiz bu önem neticesinde, müşterilerimizin %80'inden fazlası bizimle 5 yıldan uzun bir süredir çalışmaktadır.

Müşterilerimizin bizimle ilgili düşünceleri

Bir ürünü ya da hizmeti satmak çok kolay bir şey aslında. Ancak satın alma sonrası destek hizmeti verecek firma bulmak nerdeyse imkansız. Ödediğimiz ücreti sonuna kadar hak eden sorumluluk sahibi bir firma. Web sitemiz kurulduktan sonra, ek olarak ne istediysek en kısa zamanda gerçekleştiren Pluto Medya ailesine çok teşekkür ederim. Pluto Medya kesinlikle hayır nedir bilmeyen çok profesyonel bir firma.

Raziye K. GÜLER www.idadil.com

Web sitesi günümüzde herkes tarafından yapılabilen bir iştir fakat her şey parayı ödeyene kadar. Daha önce başımıza gelen parayı verdikten sonra yarım bırakılan bir web sitesine sahiptik o yüzden internet üzerinden olsun freelance olsun bu tarz kişilerle çalışmayı düşünmüyorduk, Pluto Medya ile kurumsal bir firma oldukları ve tüm samimiyetine güvenerek çalışmaya karar verdik istediğimiz tasarımı ilk çalışmalarında yerine getirdikleri ve gerekli olan her desteği bize sağladıkları için teşekkür ederiz.

Cengiz ASLAN www.medyacolor.com
image