Whatsapp üzerinden mesaj göndermek için tıklayınız

Hakkımızda

İşimiz Sadece Dijital Pazarlama

Pluto Dijital Medya Ajansı olarak tüm tecrübe ve bilgi birikimimizi Dijital Pazarlama ihtiyaçlarınızı çözmek için kullanıyoruz.

15+ yıllık Dijital Pazarlama deneyimi ile Türkiye’nin birçok şehrinde onlarca firmaya hizmet vermekteyiz. Her müşterinin farklı ihtiyaçları ve dolayısıyla farklı çözümlere ihtiyacı olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman bizim için 1. önceliktir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem neticesinde, müşterilerimizin büyük bir kısmıyla 5 yıldan uzun bir süredir çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Neden Pluto Medya?

Google Partner

Uzman Kadro

Pluto Medya, Dijital Pazarlama konusunda deneyimli uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Hedef kitlenize en uygun reklam kampanyaları uzmanlarımız tarafından oluşturulmakta ve hizmet süresince kontrol edilip, gerekli optimizasyonlar yapılmaktadır.

Müşteri Odaklı Çözümler

Müşteri Odaklı Çözümler

Sadece reklam kampanyalarınızı oluşturmuyoruz. Firmanızı, web sitenizi ve rakiplerinizi analiz ediyoruz. Doğru zamanda, doğru müşteriye ulaşmanız için gereken tüm dijital pazarlama (Youtube, Facebook, Instagram, Yandex ...) mecralarını kullanıyoruz.

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Reklam kampanyalarınızla ilgili her türlü bilgiye Google Ads resmi sitesi üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz.

Daha Verimli Reklamlar

Daha Verimli Reklamlar

Reklam kampanyalarınızı oluşturduktan sonra kampanyalarınızı takip ediyoruz. Gerekli iyileştirmeleri ve değişiklikleri yaparak reklam bütçenizden en iyi verimi almanızı sağlıyoruz.

Raporlama

Raporlama

Düzenli olarak hangi reklam kampanyanızın kaç kişi tarafından görüntülenip tıklandığı, ne kadar reklam harcaması yapıldığı gibi birçok bilgiyi içeren raporlar gönderiyoruz.

Sürekli Destek

Sürekli Destek

Reklam kampanyalarınızla ilgili planlama, kampanya oluşturma, optimizasyon, görsel hazırlama, video hazırlama, analiz, raporlama gibi tüm süreçlerde her zaman yanınızdayız.

Ofisimizden Görüntüler

elements eye

Kurumsal Bilgiler

Firma Adı: Pluto Medya Hizmetleri    Vergi Dairesi: Liman V.D.    Vergi Numarası: 696 015 12 15    Oda Sicil No: 33/157045