Whatsapp üzerinden mesaj göndermek için tıklayınız

Hakkımızda

Biz kimiz?

Bizler alanında uzman, düşünmeyi, araştırmayı, planlamayı, tasarlamayı, üretmeyi çok seven, en iyi sonucu alana kadar vazgeçmeyen, işini tutkuyla yapan insanlarız.

Firmamızın merkezi Mersin'de bulunmasına rağmen, Türkiye'nin birçok şehrinde müşterilerine hizmet veren ulusal bir firma olma yolunda ilerlemektedir. Her müşterinin farklı ihtiyaçları ve dolayısıyla farklı çözümlere ihtiyacı olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman bizim için 1. önceliktir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem neticesinde, müşterilerimizin çok büyük bir kısmıyla 5 yıldan uzun bir süredir çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Google Partner Rozetine sahip Mersin'in Tek, Türkiye'nin sayılı ajansları arasında yer alan Pluto Medya, Dijital Pazarlama ve İnternet Hizmetleri alanında çözümler sunmaktadır.

Her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüz arasında Mersin Vergi Dairesi Başkanlığı, Mersin Üniversitesi Turizm Fakültesi, Tat Bakliyat, Mersin Girişimci İş Adamları Derneği gibi birçok kurum yer almaktadır.

Ofisimizden Görüntüler

elements eye

Kurumsal Bilgiler

Firma Adı: Pluto Medya Hizmetleri    Vergi Dairesi: Liman V.D.    Vergi Numarası: 696 015 12 15    Oda Sicil No: 33/157045