Google Reklamları

Google Ads Reklamları

Neden Google Reklamları?

Milyonlarca Kişi Sizi Bekliyor

Milyonlarca Kişi Sizi Bekliyor

Ülkemizde %97.4 kullanım oranına sahip olan Google ile milyonlarca kişiye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Google Reklamları yani Google Ads, doğru müşteri kitlesine ulaşmanıza olanak sağlayan özelliklerden ve araçlardan oluşmaktadır.

Esnektir

Esnektir

Reklam kampanyalarınızı dilediğiniz zaman durdurabilir daha sonrasında dilediğiniz zaman tekrar aktif edebilirsiniz. Ülke, şehir, yaş, cinsiyet, ilgi alanı gibi farklı seçimler ile kampanyalarınızı değiştirebilirsiniz.

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Reklamlarınız sadece ürün ve ya hizmetlerinizle alakalı arama yapan potansiyel müşterilere gösterilir.

Fazla Ödeme Yok

Fazla Ödeme Yok

Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde ödeme yaparsınız.

Bütçe Sınırı Yok

Bütçe Sınırı Yok

Size uygun bir günlük bütçeyle başlanıp, sonrasında alınan sonuçlara göre bütçeniz değiştirilebilir.

Ölçülebilir

Ölçülebilir

Reklamlarınızın kaç kişiye ulaştığı, reklamlarınız sayesinde kaç müşteri elde ettiğiniz gibi bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Google Reklam Çeşitleri

Arama Reklamları

Ürün ve ya hizmetlerinizle alakalı arama yapan kullanıcılara gösterilen reklam çeşididir. Reklamlarınız arama sonuçlarının en üstünde ya da altında çıkabileceği gibi, Google Haritalar'da ve Google Arama Ağı İş Ortakları sitelerinde de gösterilebilmektedir.

Bu reklam türünde işinizle alakalı anahtar kelimeler seçilerek en doğru müşteri kitlesine reklamlarınızın gösterilmesi sağlanmaktadır.

Google Arama Ağı Reklamları

Görüntülü Reklamlar

Ürün ve ya hizmetlerinize ilgi duyan potansiyel müşterilere ziyaret ettikleri web sitelerinde görsel (banner) reklamlarınızın gösterildiği reklam çeşididir.

Bu reklam türünde işinizle alakalı anahtar kelime ve ya konu seçimi yapılabileceği gibi belirli bir web sitesi seçimi, ilgi alanına, demografik özelliklere göre reklam gösterimi yapılabilmektedir.

Google Görüntülü Reklamlar

Alışveriş Reklamları

Alışveriş Reklamlarında sattığınız herhangi bir ürünle ilgili arama yapıldığında ilgili ürün görseli ve fiyatını içeren reklamlarınız gösterilmektedir. Böylece arama yapan kullanıcılar satın almak istediği ürüne direk ulaşabilmektedir.

Bu reklam türü Google arama sonuçlarında ve Alışveriş sonuçları içerisinde gösterilmektedir.

Google Alışveriş Reklamları

Video Reklamlar

Ürün ve ya hizmetlerinize ilgi duyan veya ilgi duyabilecek potansiyel müşterilere Youtube ve Video İş Ortağı web sitelerinde video reklamlarınız gösterilmektedir.

Video reklamlarınız belirli bir süre izlenmediğinde, reklamları atla bile dese ödeme yapmazsınız. Daha fazla bilgi için Youtube Reklamları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Video Reklamlar

Mobil Uygulama Reklamları

Mobil uygulamanızın tanıtımını yapmak ve mobil uygulamanızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak için kullanılan reklam türüdür.

Mobil uygulamanızın reklamlarının, Arama Ağı, Google Görüntülü Reklam Ağı, Google Play ve YouTube üzerinde yayınlanmasıyla hedef kitlenize çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Mobil Uygulama Reklamları

Yeniden Pazarlama

Web sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılara daha sonrasında ziyaret ettikleri diğer sitelerde reklamlarınızın gösterilmesini sağlar.

Yeniden pazarlama ile ürün ve ya hizmetlerinizle ilgilenmiş potansiyel müşterilere sonrasında tekrar ulaştığınız için satışlarınızı arttırmanıza önemli bir katkı sağlayacaktır.

Yeniden Pazarlama

Neden Pluto Medya?

Google Partner

Google Reklam Uzmanı

Pluto Medya, Google Partner Rozetine sahip Türkiye'nin sayılı Google partner ajansları arasında yer almaktadır. Hedef kitlenize en uygun reklam kampanyası uzmanlarımız tarafından oluşturulmakta ve hizmet süresince kontrol edilip, gerekli optimizasyonlar yapılmaktadır.

Müşteri Odaklı Çözümler

Müşteri Odaklı Çözümler

Sadece reklam kampanyalarınızı oluşturmuyoruz. Firmanızı, web sitenizi ve rakiplerinizi analiz ediyoruz. Doğru zamanda, doğru müşteriye ulaşmanız için gereken tüm dijital pazarlama (Youtube, Facebook, Instagram, Yandex ...) mecralarını kullanıyoruz.

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Reklam kampanyalarınızla ilgili her türlü bilgiye Google Ads resmi sitesi üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz.

Daha Verimli Reklamlar

Daha Verimli Reklamlar

Reklam kampanyalarınızı oluşturduktan sonra kampanyalarınızı takip ediyoruz. Gerekli iyileştirmeleri ve değişiklikleri yaparak reklam bütçenizden en iyi verimi almanızı sağlıyoruz.

Raporlama

Raporlama

Düzenli olarak hangi reklam kampanyanızın kaç kişi tarafından görüntülenip tıklandığı, ne kadar reklam harcaması yapıldığı gibi birçok bilgiyi içeren raporlar gönderiyoruz.

Sürekli Destek

Sürekli Destek

Reklam kampanyalarınızla ilgili planlama, kampanya oluşturma, optimizasyon, görsel hazırlama, video hazırlama, analiz, raporlama gibi tüm süreçlerde her zaman yanınızdayız.

Müşterilerimizin bizimle ilgili düşünceleri

Pluto Medya ile çalışmaya başlamadan önce aşırı derecede gereksiz tıklama alıyorduk ve çok fazla para harcanıyordu. Ben de bu işi bildiğimi sanıyordum tabi hiçbir şey bilmiyormuşum. Profesyonel bir el müdahale etti ve ilk günden etkisini gösterdi. Daha az bütçe ile daha çok müşteri aramaya başladı. Google ads ile işinizi büyütmek istiyorsanız, mutlaka Pluto Medya ile çalışmanızı tavsiye ediyorum...

Abdurrahman A. Otomobil Servisi - İstanbul

Pluto Medya ile çalışmaya başlayalı yaklaşık 2 ay gibi bir süreç oldu. Başlangıçtan itibaren çok güzel bir iletişimimiz var. İşini son derece düzgün yapan, gerekli adımları size bilgi vererek hızla gerçekleştiren, tüm süreç boyunca raporlamaya özen gösteren bir ajans. Pluto Medya ile uzun soluklu bir çalışma hedefliyoruz...

Sami A. Turizm Sektörü - Eskişehir

Kurumsal çizgisini asla bozmayan, güven veren dürüst bir ajans ile çalışmak istiyorsanız tam adresi Pluto Medya'dır. Sorduğum soruların en ince detayına kadar sıkılmadan açıklama yapar. Karşısındakini boş boş ikna etmek için uğraşmayan, işi yaptığınızda doğabilecek olumlu ve olumsuz tüm yönleri açıklayıp, kararı size bırakan, gayet profesyonel ve hızlıca sonuca ulaşabileceğiniz bir ajanstır....

Mustafa K. Temizlik Sektörü - İzmir

Yaklaşık 3 aydır Pluto Medya ile çalışmaktayız. Şuan 2. sitemiz için anlaşma yaptık. Çok ilgili ve işine sahip çıkan ve işini iyi bilen bir ajans. Kesinlikle öneririm...

Hasan A. E-ticaret - Tokat

Pluto Medya ile birden çok web sitesi için çalışıyoruz. Yapılması gereken her şeyi hızlıca yaptığı ve genel olarak konudaki uzmanlığı ve yaklaşımı için teşekkür ederim...

Emre Ç. E-ticaret - İstanbul

Yoğun zamanlarımda ilaç gibi hizmeti ile bana büyük desteği olmuştur. İşinin takibini yapan, periyodik olarak raporlar ve öneriler sunan bir hizmetleri var ki bu çok önemli bir unsur. Kesinlikle tavsiye ederim...

Mustafa Ö. Ev Dekorasyon - Konya

Herkes Google Ads ile reklam verdiğini düşünür, fakat işi profesyonel ellere bırakmayı herkes yapamaz. Pluto Medya ile uzun zamandır çalışıyoruz. TBM tarafında ve optimizasyon tarafında firmamıza uzun vaadede çok şey kattı, her geçen gün katmaya devam ediyor. Kendisine tekrardan teşekkürler ediyorum...

Furkan Z. Aydınlatma Sektörü - İstanbul
image