Whatsapp üzerinden mesaj göndermek için tıklayınız

Google Reklamları

Google AdWords Reklamları

Neden Google Reklamları?

Milyonlarca Kişi Sizi Bekliyor

Milyonlarca Kişi Sizi Bekliyor

Ülkemizde %97.4 kullanım oranına sahip olan Google ile milyonlarca kişiye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Google Reklamları yani Google AdWords, doğru müşteri kitlesine ulaşmanıza olanak sağlayan özelliklerden ve araçlardan oluşmaktadır.

Esnektir

Esnektir

Reklam kampanyalarınızı dilediğiniz zaman durdurabilir daha sonrasında dilediğiniz zaman tekrar aktif edebilirsiniz. Ülke, şehir, yaş, cinsiyet, ilgi alanı gibi farklı seçimler ile kampanyalarınızı değiştirebilirsiniz.

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Reklamlarınız sadece ürün ve ya hizmetlerinizle alakalı arama yapan potansiyel müşterilere gösterilir.

Fazla Ödeme Yok

Fazla Ödeme Yok

Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde ödeme yaparsınız.

Bütçe Sınırı Yok

Bütçe Sınırı Yok

Size uygun bir günlük bütçeyle başlanıp, sonrasında alınan sonuçlara göre bütçeniz değiştirilebilir.

Ölçülebilir

Ölçülebilir

Reklamlarınızın kaç kişiye ulaştığı, reklamlarınız sayesinde kaç müşteri elde ettiğiniz gibi bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Neden Pluto Medya?

Google Partner

Google Partner Resmi İş Ortağı

Pluto Medya, Google Partner Rozetine sahip Mersin'in Tek, Türkiye'nin sayılı ajansları arasında yer almaktadır. Hedef kitlenize en uygun reklam kampanyası uzmanlarımız tarafından oluşturulmakta ve hizmet süresince kontrol edilip, gerekli optimizasyonlar yapılmaktadır.

Müşteri Odaklı Çözümler

Müşteri Odaklı Çözümler

Sadece reklam kampanyalarınızı oluşturmuyoruz. Firmanızı, web sitenizi ve rakiplerinizi analiz ediyoruz. Doğru zamanda, doğru müşteriye ulaşmanız için gereken tüm dijital pazarlama (Youtube, Facebook, Instagram, Yandex ...) mecralarını kullanıyoruz.

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Reklam kampanyalarınızla ilgili her türlü bilgiye Google AdWords resmi sitesi üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz.

Daha Verimli Reklamlar

Daha Verimli Reklamlar

Reklam kampanyalarınızı oluşturduktan sonra kampanyalarınızı takip ediyoruz. Gerekli iyileştirmeleri ve değişiklikleri yaparak reklam bütçenizden en iyi verimi almanızı sağlıyoruz.

Raporlama

Raporlama

Düzenli olarak hangi reklam kampanyanızın kaç kişi tarafından görüntülenip tıklandığı, ne kadar reklam harcaması yapıldığı gibi birçok bilgiyi içeren raporlar gönderiyoruz.

Sürekli Destek

Sürekli Destek

Reklam kampanyalarınızla ilgili planlama, kampanya oluşturma, optimizasyon, görsel hazırlama, video hazırlama, analiz, raporlama gibi tüm süreçlerde her zaman yanınızdayız.

Google Reklam Çeşitleri

Arama Reklamları

Ürün ve ya hizmetlerinizle alakalı arama yapan kullanıcılara gösterilen reklam çeşididir. Reklamlarınız arama sonuçlarının en üstünde ya da altında çıkabileceği gibi, Google Haritalar'da ve Google Arama Ağı İş Ortakları sitelerinde de gösterilebilmektedir.

Bu reklam türünde işinizle alakalı anahtar kelimeler seçilerek en doğru müşteri kitlesine reklamlarınızın gösterilmesi sağlanmaktadır.

Bilgi için 0324 328 07 47
Google Arama Ağı Reklamları

Görüntülü Reklamlar

Ürün ve ya hizmetlerinize ilgi duyan potansiyel müşterilere ziyaret ettikleri web sitelerinde görsel (banner) reklamlarınızın gösterildiği reklam çeşididir.

Bu reklam türünde işinizle alakalı anahtar kelime ve ya konu seçimi yapılabileceği gibi belirli bir web sitesi seçimi, ilgi alanına, demografik özelliklere göre reklam gösterimi yapılabilmektedir.

Bilgi için 0324 328 07 47
Google Görüntülü Reklamlar

Alışveriş Reklamları

Alışveriş Reklamlarında sattığınız herhangi bir ürünle ilgili arama yapıldığında ilgili ürün görseli ve fiyatını içeren reklamlarınız gösterilmektedir. Böylece arama yapan kullanıcılar satın almak istediği ürüne direk ulaşabilmektedir.

Bu reklam türü Google arama sonuçlarında ve Alışveriş sonuçları içerisinde gösterilmektedir.

Bilgi için 0324 328 07 47
Google Alışveriş Reklamları

Video Reklamlar

Ürün ve ya hizmetlerinize ilgi duyan veya ilgi duyabilecek potansiyel müşterilere Youtube ve Video İş Ortağı web sitelerinde video reklamlarınız gösterilmektedir.

Video reklamlarınız belirli bir süre izlenmediğinde, reklamları atla bile dese ödeme yapmazsınız. Daha fazla bilgi için Youtube Reklamları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bilgi için 0324 328 07 47
Video Reklamlar

Mobil Uygulama Reklamları

Mobil uygulamanızın tanıtımını yapmak ve mobil uygulamanızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak için kullanılan reklam türüdür.

Mobil uygulamanızın reklamlarının, Arama Ağı, Google Görüntülü Reklam Ağı, Google Play ve YouTube üzerinde yayınlanmasıyla hedef kitlenize çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bilgi için 0324 328 07 47
Mobil Uygulama Reklamları

Yeniden Pazarlama

Web sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılara daha sonrasında ziyaret ettikleri diğer sitelerde reklamlarınızın gösterilmesini sağlar.

Yeniden pazarlama ile ürün ve ya hizmetlerinizle ilgilenmiş potansiyel müşterilere sonrasında tekrar ulaştığınız için satışlarınızı arttırmanıza önemli bir katkı sağlayacaktır.

Bilgi için 0324 328 07 47
Yeniden Pazarlama

Başarı Hikayeleri

Vadistanbul, Google Reklamları sayesinde;
Aylık site trafiğinin %75'ini Google reklamlarından sağladı.
Google Görüntülü Reklam Ağı'nda 280 milyon kez görüntülendi.
YouTube reklamları ile proje videosu 31 bin kez izlendi.
Mobil reklamlar ile ayda 900 arama çağrı merkezine yönlendirildi.
50'den fazla konutun satışını internet yoluyla yaptı.
İzlemek için tıklayın