Whatsapp üzerinden mesaj göndermek için tıklayınız

Gmail Reklamları

Neden Gmail Reklamları?

Milyonlarca Kişi Sizi Bekliyor

Milyonlarca Kişi Sizi Bekliyor

Gmail, ülkemizde en çok tercih edilen posta hizmetlerinden biridir. Gmail Reklamları ile milyonlarca kişiye ulaşarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Satın alma üzerinde Çok Etkili

Satın Alma Üzerinde Çok Etkili

Gmail Reklamları, Gmail e.posta hesabında Tanıtımlar sekmesinde en üstte yer alır. Reklamınız kullanıcıya gelmiş bir e.posta izlenimi oluşturacağı için dönüşüm oranları yüksektir.

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Ülke, şehir, anahtar kelime, ilgi alanları, ürün kategorisi, eposta listesi gibi farklı özelliklerle potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz.

Fazla Ödeme Yok

Fazla Ödeme Yok

Sadece reklama tıklanıp ve büyük mesaj görüntülendiğinde her bir kullanıcı için sadece bir defa ücretlendirilirsiniz. Açıldıktan sonraki gösterim ve tıklama tekrar bir maliyet oluşturmaz.

Bütçe Sınırı Yok

Bütçe Sınırı Yok

Size uygun bir günlük bütçeyle başlanıp, sonrasında alınan sonuçlara göre bütçeniz değiştirilebilir.

Ölçülebilir

Ölçülebilir

Reklamlarınızın kaç kişiye ulaştığı, reklamlarınız sayesinde kaç müşteri elde ettiğiniz gibi bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gmail Reklamları ile Satışlarınızı Arttırın!

Gmail Reklamları

Neden Pluto Medya?

Google Partner

Uzman Kadro

Pluto Medya, Gmail Reklamları konusunda sertifikalı uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Hedef kitlenize en uygun reklam kampanyası uzmanlarımız tarafından oluşturulmakta ve hizmet süresince kontrol edilip, gerekli optimizasyonlar yapılmaktadır.

Müşteri Odaklı Çözümler

Müşteri Odaklı Çözümler

Sadece reklam kampanyalarınızı oluşturmuyoruz. Firmanızı, web sitenizi ve rakiplerinizi analiz ediyoruz. Doğru zamanda, doğru müşteriye ulaşmanız için gereken tüm dijital pazarlama (Google AdWords, Youtube, Facebook, Instagram, Yandex ...) mecralarını kullanıyoruz.

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Reklam kampanyalarınızla ilgili her türlü bilgiye Google AdWords resmi sitesi üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz.

Daha Verimli Reklamlar

Daha Verimli Reklamlar

Reklam kampanyalarınızı oluşturduktan sonra kampanyalarınızı takip ediyoruz. Gerekli iyileştirmeleri ve değişiklikleri yaparak reklam bütçenizden en iyi verimi almanızı sağlıyoruz.

Raporlama

Raporlama

Düzenli olarak hangi reklam kampanyanızın kaç kişi tarafından görüntülenip tıklandığı, ne kadar reklam harcaması yapıldığı gibi birçok bilgiyi içeren raporlar gönderiyoruz.

Sürekli Destek

Sürekli Destek

Reklam kampanyalarınızla ilgili planlama, kampanya oluşturma, optimizasyon, görsel hazırlama, video hazırlama, analiz, raporlama gibi tüm süreçlerde her zaman yanınızdayız.