Whatsapp üzerinden mesaj göndermek için tıklayınız

E.posta Pazarlama

Neden E.posta Pazarlama

Hızlı ve Etkilidir

Hızlı ve Etkilidir

Aynı anda onbinlerce kişiye e.postanız iletileceği için hızlı ve etkili dönüşler alma olasılığınız daha yüksektir.

Kişiselleştirilebilir

Kişiselleştirilebilir

Alıcıya özel kişiselleştirilmiş mesajlar verilebilmektedir. Bu sayede e.postanız kişiye özel gönderilmiş izlenimi verilebilmektedir.

Düşük Maliyetlidir

Düşük Maliyetlidir

E.posta pazarlama diğer pazarlama mecralarına göre daha düşük maliyetlere sahiptir.

Ölçülebilir

Ölçülebilir

E.postanızın kaç kişiye ulaştığı, kaç müşterinin okuduğu, kaç müşterinin linklere tıkladığı gibi bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

E.posta Pazarlama ile Satışlarınızı Arttırın!

E.posta pazarlama

Neden Pluto Medya?

Uzman Kadro

Uzman Kadro

Pluto Medya, Dijital Pazarlama konusunda deneyimli uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Hedef kitlenize en uygun reklam kampanyası uzmanlarımız tarafından oluşturulmakta ve hizmet süresince kontrol edilip, gerekli optimizasyonlar yapılmaktadır.

Müşteri Odaklı Çözümler

Müşteri Odaklı Çözümler

Sadece reklam kampanyalarınızı oluşturmuyoruz. Firmanızı, web sitenizi ve rakiplerinizi analiz ediyoruz. Doğru zamanda, doğru müşteriye ulaşmanız için gereken tüm dijital pazarlama (Google AdWords, Youtube, Facebook, Instagram, Yandex ...) mecralarını kullanıyoruz.

Gelen Kutusuna Gönderim

Gelen Kutusuna Gönderim

E.posta gönderilerinizin %90'ını alıcıların gelen kutusuna düşer. Böylece yüksek ulaşılabilirlik sayesinde daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Daha Verimli Reklamlar

Daha Verimli E.postalar

E.postanız gönderildikten sonra takip ediyoruz. Gerekli gördüğümüz iyileştirmeleri ve değişiklikleri yaparak bir sonra ki gönderimde en iyi verimi almanızı sağlıyoruz.

Raporlama

Raporlama

Gönderilerinizin kaç kişiye ulaştığı, kaç kişi tarafından okunduğu, gönderide yer alan linklere kaç kişinin tıkladığı, listeden ayrılanlar gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sürekli Destek

Sürekli Destek

E.posta pazarlama kampanyalarınızla ilgili planlama, e-bülten oluşturma, analiz, raporlama gibi tüm süreçlerde her zaman yanınızdayız.