Whatsapp üzerinden mesaj göndermek için tıklayınız

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Neden Dijital Pazarlama?

Doğru Hedef Kitle

Doğru Hedef Kitle

Dijital Pazarlama ile hedef kitlenize ulaşmak için birçok seçenekten yararlanabilirsiniz. Bu sayede doğru müşteri kitlesine doğru zamanda ulaşabilirsiniz.

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Reklamlarınızı sadece ürün ve ya hizmetlerinize ilgi duyabilecek potansiyel müşterilere gösterebilirsiniz.

Ölçülebilir

Ölçülebilir

Reklamlarınızın kaç kişiye ulaştığı, reklamlarınız sayesinde kaç müşteri elde ettiğiniz gibi bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bütçe Sınırı Yok

Bütçe Sınırı Yok

Size uygun bir bütçeyle başlanıp, sonrasında alınan sonuçlara göre bütçenizi değiştirilebilirsiniz.

Dönüşümleri Tespit Etme

Dönüşümleri Tespit Etme

Dijital Pazarlama kampanyalarınız sayesinde kaç kişiye ulaştığınızı, web sitenizde hangi sayfaları ziyaret ettiğini, kampanyalarınız sayesinde kaç müşteri kazandığınız gibi birçok bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Yatırım Getirisi Hesaplama

Yatırım Getirisi Hesaplama

Reklam kampanyalarınızla ilgili planlama, kampanya oluşturma, optimizasyon, görsel hazırlama, video hazırlama, analiz, raporlama gibi tüm süreçlerde her zaman yanınızdayız.

Dijital Pazarlama Verilerimiz

Son 1 senede gerçekleştirdiğimiz dijital pazarlama kampanyalarına ait bazı bilgiler:

48
Aktif Kampanya Sayımız
3451347
Reklam Gösterim Sayısı
289292
Toplam Tıklama Sayısı

Neden Pluto Medya?

Uzman Kadro

Uzman Kadro

Pluto Medya, Dijital Pazarlama konusunda deneyimli uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Hedef kitlenize en uygun reklam kampanyası uzmanlarımız tarafından oluşturulmakta ve hizmet süresince kontrol edilip, gerekli optimizasyonlar yapılmaktadır.

Müşteri Odaklı Çözümler

Müşteri Odaklı Çözümler

Sadece reklam kampanyalarınızı oluşturmuyoruz. Firmanızı, web sitenizi ve rakiplerinizi analiz ediyoruz. Doğru zamanda, doğru müşteriye ulaşmanız için gereken tüm dijital pazarlama (Google AdWords, Youtube, Facebook, Instagram, Yandex ...) mecralarını kullanıyoruz.

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Reklam kampanyalarınızla ilgili her türlü bilgiye dilediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz.

Daha Verimli Reklamlar

Daha Verimli Reklamlar

Reklam kampanyalarınızı oluşturduktan sonra kampanyalarınızı takip ediyoruz. Gerekli iyileştirmeleri ve değişiklikleri yaparak reklam bütçenizden en iyi verimi almanızı sağlıyoruz.

Raporlama

Raporlama

Düzenli olarak hangi reklam kampanyanızın kaç kişi tarafından görüntülenip tıklandığı, ne kadar reklam harcaması yapıldığı gibi birçok bilgiyi içeren raporlar gönderiyoruz.

Sürekli Destek

Sürekli Destek

Reklam kampanyalarınızla ilgili planlama, kampanya oluşturma, optimizasyon, görsel hazırlama, video hazırlama, analiz, raporlama gibi tüm süreçlerde her zaman yanınızdayız.

Dijital Pazarlama Çözümlerimiz

Google Reklamları

Ülkemizde %97,4 kullanım oranına sahip Google ile milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz. Ürün ve ya hizmetlerinizle ilgili arama yapan, ürün ve ya hizmetlerinize ilgi duyabilecek potansiyel müşterilere reklamlarınızın gösterilmesini sağlayabiliriz.

Google Reklamları ile ilgili daha fazla bilgi almak için Google Reklamları sayfamızı ziyaret edebileceğiniz gibi aşağıda ki telefon numarasından bize ulaşarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bilgi için 0324 328 07 47
Google Reklam verme

Youtube Reklamları

Youtube Reklam Kampanyaları ile Ürün ve ya hizmetlerinize ilgi duyan potansiyel müşterilere tanıtım videolarınızın gösterilmesini sağlayabiliriz. Bu sayede marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırmak mümkün.

Youtube Reklamları ile ilgili daha fazla bilgi almak için Youtube Reklamları sayfamızı ziyaret edebileceğiniz gibi aşağıda ki telefon numarasından bize ulaşarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bilgi için 0324 328 07 47
Youtube Reklam verme

Gmail Reklamları

Ülkemizde ciddi bir kullanım oranına sahip Gmail ile potansiyel müşterilerinize ulaşabiliriz. Reklamlarınız e.posta hesabında Tanıtımlar sekmesinde en üstte yer almaktadır.

Gmail Reklamları ile ilgili daha fazla bilgi almak için Gmail Reklamları sayfamızı ziyaret edebileceğiniz gibi aşağıda ki telefon numarasından bize ulaşarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bilgi için 0324 328 07 47
Gmail Reklam verme

Facebook Reklamları

Ülkemizde 42 milyondan fazla kullanıcıya sahip Facebook ile marka bilinirliğinizi arttırabilir, ürün ve ya hizmetlerinizi geniş kitlelere tanıtarak satışlarınızı arttırabiliriz.

Facebook Reklamları ile ilgili daha fazla bilgi almak için Facebook Reklamları sayfamızı ziyaret edebileceğiniz gibi aşağıda ki telefon numarasından bize ulaşarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bilgi için 0324 328 07 47
Facebook Reklam verme

Instagram Reklamları

Ülkemizde 22 milyondan fazla kullanıcıya sahip Instagram ile marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırabiliriz.

Instagram Reklamları ile ilgili daha fazla bilgi almak için Instagram Reklamları sayfamızı ziyaret edebileceğiniz gibi aşağıda ki telefon numarasından bize ulaşarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bilgi için 0324 328 07 47
Instagram Reklam verme

Yandex Reklamları

Yandex 2010 yılında ülkemize giriş yapan Rusya merkezli bir arama motorudur. Her geçen gün kullanıcı kitlesini arttıran Yandex, reklam rekabeti yoğun olmadığı için maliyetleri daha düşüktür.

Yandex Reklamları ile ilgili daha fazla bilgi almak için Yandex Reklamları sayfamızı ziyaret edebileceğiniz gibi aşağıda ki telefon numarasından bize ulaşarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bilgi için 0324 328 07 47
Yandex Reklam verme

E.posta Pazarlama

Dijital pazarlamanın önemli unsurlarından biri olan e.posta pazarlama ile daha önceden belirlenmiş hedef kitleye ürün ve ya hizmetlerinizi tanıtabilir, kampanya vb. duyurularınızı hızlı bir şekilde iletebiliriz.

E.posta Pazarlama ile ilgili daha fazla bilgi almak için E.posta Pazarlama sayfamızı ziyaret edebileceğiniz gibi aşağıda ki telefon numarasından bize ulaşarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bilgi için 0324 328 07 47
E.posta Pazarlama